Dinamo mendon për të ardhmen, trajnerë e stafe te moshat

Ecuri vrastare në Abissnet Superiore teksa “City” blu nga Tirana ka humbur tre takime e fituar vetëm një (mes kontestimesh me Kukësin).

Megjithatë kjo nuk i ka ndalur zhvillimet te klubi 18 herë kampion i vendit pasi sot janë prezantuar zyrtarisht hallkat e reja të trajnerëve nga U19 deri poshtë te U11-të.

Postimi:

FC Dinamo City ka kënaqësinë t’ju njohë me trajnerët e akademisë për sezonin 2023-2024. Dinamovitët e rinj dhe të vegjël, do të drejtohen sipas grupmoshave nga:

U19 Dritan Mehmeti, U17 Genc Mahmutaj, U16 Sabien Lilaj, U15 Jahmir Hyka, U14 Engert Bakalli, U13 Luan Pinari, U11 Aleko Bregu, Trajner portierësh: Edvan Bakaj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!