Shtypi/ Dy ‘Zhoao’ te Barça, Salah, arabët e duan me çdo çmim, Milan i magjishëm…

Si gjithnjë, shtypi ndërkombëtar ka pikasur edhe sot zhvillimet kryesore të futbollit europian.

Kryefjala e Spanjës lidhet me afrimin e dy portugezëve te Barcelona. Zhoa Feliks dhe Zhoa Kanselo i bashkohen në limite skuadrës së Ksavit në Katalunjë.

Në Angli e gjitha vërtitet te oferta 200 milion paund nga Al-Itihad për Mohamed Salah. Ndërkaq mediat italiane fokusohen te suksesi i Milanit ndaj Romës dhe efekti debutues i Lukakut te Roma.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!