Panathinaikos dhe Aris pranë turit të tretë, Chamipons…

Liga e Kampionëve luan sot 4 takime të kthimit të turit të dytë. E zgjidhur duket sfida BATE- Aris Limasol me qipriotët të cilët shkatërruan rivaline Partizanit në turin e parë 6-2.

Sikundër dhe Olimpiakos. Grekët fituan ndaj ukrainasëve në transfertë 1-3.

I favorizuar edhe Slovan ndaj Zrinjskit teksa fitoi të parën 0-1.

Në kllapa ndeshjet e para.

Sot:

Panathinaikos-Dnipro-1 (3-1)

Olimpia Ljubjanë-Ludogorets (1-1)

BATE Borisov- Aris Limasol (2-6)

Slovan Bratislavë- Zrinjski Mostar (1-0)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!