Xhixha vjen goli i pestë në Champions League

Eleminohet Karabak, rruga e bomberit shqiptar do të vijojë në Europa League…

Redon “Champions”. Sulmuesi kurbinas i Karabak arriti të shënojë edhe sot në Champions League për skudrën e tij azere.

Ky ishte goli i pestë për ish lojtarin e Laçit dhe Tiranës duke dëshmuar formën optimale që po kalon.

Ndërkaq Karabak e mbylli 1-1 ndeshjen e kthimit me Rakov të Polonisë duke u eleminuar nga Liga e Kampionëve pas dy ndeshjeve (3-2 e vajtjes).

Skuadra e Xhixhës do të luajë në vijim në Europa League./Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!