Biletat e Imola-s vlejnë për Botërorin e ardhshëm

Formula1 parashikuar këtë të diel në Imola të Italisë u anulua për shkak të motit të keq që gjunjëzoi Emilia-Romanlën pak ditë më parë.

Do të ketë disponueshmëri maksimale për të gjithë tifozët që kishin blerë bileta për fundjavën të rimbursohen.

Në fakt sipas mediave italiane nga pista Enzo dhe Dino Ferrari, ka mbërritur komunikimi se të gjithë ata që kishin blerë kuponët do të mund t’i konvertojnë ato për GP 2024 ose në mënyrë alternative të kërkojnë rimbursim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!