Erzeni/ Shkarkohet Kapllani

Tetë ndeshje pa fitore dhe vendi i 8-të në tabelë kanë detyruar drejtuesit e klubit Erzeni të shkarkojnë trajnerin Kapllani.

Sipas Euronevs Xhevahir Kapllani nuk është më trajner i Erzenit të Shijakut.

“Burime për gazetarin e Euronews Albania, Enriko Gabaj konfirmojnë se bordi drejtues është mbledhur në mbrëmje dhe ka vendosur për largimin e teknikut.

Shijakasit aktualisht kanë zbritur në vendin e 8-të në tabelë, ndërsa përgjegjësia ka rënë mbi Kapllanin. Në 3 ndeshjet e mbetura, Erzeni do të drejtohet nga zv/trajneri Deliallisi”,shkruhet në material.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!