Diego Longo kryen seancën e parë me Flamurtarin

Ishte të hënën në Flamurtari- Dinamo (0-1) ndërsa pas shkarkimit të Troisit, trajneri Longo, ka pranuar të drejtojë Flamurtarin e Vlorës në Kategori të Parë.

Italiani 47 vjeçar me një të kaluar sezonin e shkuar te Kukësi në Abissnet Superiore, u kthye shpejt në Vlorë teksa sot ai ka hedhur firmën mbi kontratë e zbritur menjëherë në fushë në përgatitore me kuqezinjtë.

Në fakt Longo ka ardhur së bashku me një ndihmës dhe se detajet e kontratën ende nuk janë zbardhur. Ndërkaq seanca e parë e tij me vlonjtaët u zhvillua këtë pasdite në stadiumin ‘Flamurtari’./Sportiim.al/

Video, Longo në seancë: Sportiim.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!