Vllaznia largon Josën

Humbja 2-0 sot ndaj Laçit, ka rezultuar fatale për trajnerin Mirel Josa. Ekipi i Vllaznisë ka njoftuar pak minuta më parë për ndërprerjen e bashkëpunimit me teknikun 59-vjeçar.

Kuqeblutë falenderojnë Josën për kontributin e dhënë si dhe i urojnë suksese në vazhdimësi. Gjithashtu, klubi shkodran njofton se do të vijojë punën nën drejtimin e trajnerëve Auron Miloti dhe Vioresin Sinani.

Shkarkimi i trajnerit Josa vjen pas pesë ndeshjesh pa fitore në kampionat ku Vllaznia dukej se po i largohej dhe garës për titull. Tashmë kuqeblutë do të drejtohen nga dyshja Miloti dhe Sinani, teksa mbetet për t’u parë nëse do të ketë ndryshime të tjera në hallkat teknike./Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!