Liga e Europës, sot verdiktet kualifikuese

Sot me dy fasho oraresh, 18:45 dhe 21:00, ndeshjet e kthimit në fazën e 1/8 të Ligës së Europës. Në valle për një biletë në raundin tjetër ekipe si Juve, Junajtid,Arsenal, Roma…

Në kllapa ndeshjet e vajtjes.

Programi për sot:

18:45

Frajburg- Juventus (0-1)

Fenerbahçe- Sevilja (0-2)

Betis- Mançester Junajtid (1-4)

Fejnord- Shahtjor Donjetsk (1-1)

21:00

Union Xhilozë- Union Berlin (3-3)

Ferencvarosh- Leverkusen (0-2)

Arsenal- Sporting (2-2)

Sociedad- Roma (0-2)/Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!