Kupat e Europës, Arsenal, Junajtid, Roma, Juve…në fushë

Europa League dhe Conference League vijnë sot me takimet e 1/8-ve. Të gjitha ndeshjet janë për llogari të takimëve të vajtjes. Gjysma fillojnë në 18:45 ndërsa të tjerat në 21:00.

Juve, Roma, Mançester Junajtid, Sociedad, Arsenal, Betis etj janë emra të rëndësishëm në këtë fazë të garës.

Sikundër dhe në Ligën e Konferencës teksa gjendën emra të tillë si Vijareal, Uest Hem, Fiorentina etj.

Ndeshjet sot:

Europa League:

18:45

Union Berlin- Union Saint-Xhilosë

Leverkusen-Ferencvarosh

Sporting- Arsenal

Roma- Sociedad

21:00

Sevilja-Fenerbahçe

Juventus- Frajburg

Maçester Junajtid- Betis

Shahtjor Donjetsk- Fejnord

Conference League:

18:45

AEK- Uest Hem

Sherif Tiraspol- Nisë

Anderleht- Vijareal

21:00

Fiorentina- Sivaspor

Leh Poznan- Djurgarden

Bazel- Slovan Bratislavë

Gent- Bashaksehir/Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!