Hidhet shorti për Europa dhe Conference League…

Europa League dhe Conference League kanë mësuar sfidat e raundit të 1/8-ave. Të kualifikurave të ditës së djeshme, sot në short, iu shtuan dhe skuadrat e tjera me koeficent të lartë për një rrugëtim sa të vështirë po aq dhe impresionues.

Shorti për fazën e 1/8ave Europa League:

Union Berlin – Rojal Union SG

Sevija – Fenerbahçe

Juventus – Fraiburg

Bajer Leverkusen – Ferencvarosh

Sporting Lisbon – Arsenal

Mançester Junajtid – Real Betis

Roma – Real Sociedad

Shakhtjor – Fejnord

Conference League faza për 1/8-at

AEK Larnaca – Uest Hem

Fiorentina – Sivaspor

Lacio – AZ Alkmar

Leh Poznan – Djurgarden

Bazel – Slovan Bratislava

Sherif – Nicë

Anderleht – Vijareal

Gent – Bashakshehir

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!