Egnatia- Tirana hap javën, FSHF ndryshon orarin e…

Ndryshon orari i Vllaznia- Kukësi, ndeshja spostohet nga ora 19:00 në 16:00.

Java e 20 Abissnet Superiore ka nisur sot me Egnatia- Tirana (1-1 kohë reale) me golin e Përgjonit në minutën e 1 dhe atij të rrogozhinasëve shënuar nga Duamena

Ndërkaq në mbrëmje në kompleksin ‘Partizani’ sfida Partizani- Laçi. java mbyllet nesër (të martën) me tri takimet Kastrioti-Erzeni 13:00, Teuta- Bylis 16:00 dhe po në 16:00 Vllaznia-Kukësi.

Sakaq Kategoria e Parë po zhvillon tri takime të javës së 14-të të saj. Në pjesën e parë Oriku- Dinamo 1-3, Skënderbeu-Tërbuni 1-0 dhe Apolonia- Korabi 0-0./Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!