Legjendat/ Arti dhe sporti në një foto

‘Djemtë e kthyer’ (Throwback GUYS). Kështu e ka quajtur foton e postuar në profilin e tij në Facebook legjenda gjermane Lotar Mateus.

Arnold Shvarceneger (75), Silvester Stalone (76), Lotar Mateus (61), Xhovani Elber (50) dhe Dolf Lundgrin (65), kanë arritur gjithçka në fushat respektive ndërsa në foto, duket se mungon (veçmas Shvarcenegerit e Stalones) te të gjithë një gotë uiski dhe një puro.

Megjithatë miqësia dhe bashkëpunimi janë elementë të cilat përmes kësaj pamjeje në ‘Blic’ japin mesazhe të qarta mes ikonave të mëdha hollivudiane dhe futbollistike.

Nuk dihet se ku janë gjëndur bashkë. Ndoshta ndonjë festë apo plan për bashkëpunim në film. Gjithësesi, foto mbetet…/Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!