Tare: Lacio ka objektiv zonën Champions

A do të ishte mrekulli për Sarrin dhe Lacion kualifikimi në Champions League? Jo për mrekulli jo, sepse nuk ka vend për të krijuar polemika, por është një objektiv, siç e kemi thënë edhe në fillim të sezonit”, tha drejtori sportiv i Lacios Igli Tare para takimit të sotëm me Sasuolon.

Ka vështirësi për ta arritur dhe jam dakord me të (Sarrin-red), edhe sepse ka shumë skuadra të njohura duke luftuar për të njëjtin objektiv – shton Tare në Sky .

Lacio ka të gjitha kredencialet për të luftuar deri në fund të kampionatit për këtë objektiv. Mbi të gjitha, ai e ka edhe detyrën të përpiqet të luftojë, sepse do të ishte thelbësore për rritjen e këtij klubi”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!