Bajramaj me status të ri, bëhët arbiter i FIFA-s për VAR-in

Shpesh i kontestuar në Abissnet Superiore por Kreshnik Bajramaj ja del të marrë ‘licencen’ si arbitër ndërkombëtar për VAR-in

Ishte vetë FIFA e cila ka publikuar së fundmi listën e arbitrave ndërkombëtarë për vitin 2023 duke sjellë risinë që Shqipërisë ti shtohet një tjetër arbiter me stemën e FIFA-s për VAR-in.

Kështu krahas Jorgjit dhe Xhajës stemën e FIFA-s për VAR-in do ta ketë edhe Bajramaj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!