Për herë të tretë në Shqipëri, Mensah firmos për Flamurtarin

Ish sulmuesi e i Laçit në Kategorinë Superiore përgajtë vitit 2017-të dhe Partizanit në 2019 Emanuel Mensah pas aventurës në disa klube greke rikthehet në Shqipëri.

Klubi i ri i ganezit 28 vjeçar është ekipi i Kategorisë së Parë Flamurtari i Vlorës i cili para pak minutave e ka zyrtarizuar si përforcim të ri.

Për sulmuesin anësor klubi i fundit ishte ai helen Paniliakos Pyrgos.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!