Argjentina në fushë, Franca përballë danezëve

Në ‘Al Janoub’ (Katar), Botërori i 22-të sot me 4 sfida të tjera të raundit të dytë të ndeshjeve në grupe.

Ka startuar Tunizi- Australi për Grupin D ndërsa po për këtë grup sot në fushë me start orën 17:00 Francë- danimarkë.

Ndërkohë po sot Grupi C me dy takimet Poloni-Arabi Saudite (14:00) dhe supersfida Argjentinë- Meksikë (20:00).

Grupi D:

Tunizi-Australi 11:00

Francë-Danimarkë 17:00

Grupi C:

Poloni- Arabi Saudite 14:00

Argjentinë-Meksikë 20:00 /Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!