Shtypi ka dy lajme, ‘R-R’

Riçarlison dhe Ronaldo marrin gjithë vemendjen e shtypit të madh sportiv.

Braliliani realizoi një kryevepër për nga ekzekutimi i golit të dytë të tij në duelin me Serbinë ndërsa 5 herë fituesi i ‘Topit të Artë’ Kristiano Ronaldo në Botërorin e tij të 5-të, kap rekordin absolut duke realizuar në të pesta pjesëmarrjet e tij. Si askush tjetër.

Titujt kryesorë të shtypit sportiv në Europë:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!