Xhons, trajneri i ri i Sauthempton

Southampton ka bërë të ditur se Natan Xhons është trajneri i ri i ‘Shënjtorëve’. Për të një kontratë tre vjeçare e gjysmë.

Ai merr vendin e Ralf Hazenhytëll i cili u shkarkua ditë më parë për mungesë rezultatesh.

Klubi njofton:

Klubi i Futbollit Southampton është i kënaqur të njoftojë se ka emëruar Nathan Jones si menaxherin e ri të ekipit të parë për meshkuj.

49-vjeçari vjen nga Luton Town, duke nënshkruar një kontratë tre-vjeçare e gjysmë në St Mary’s, ku do t’i bashkohen edhe trajnerët e ekipit të parë Chris Cohen dhe Alan Sheehan.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!