Shorti i Conference, spikat Braga- Fiore

Krahas Champions dhe Europa League radha e shortit të play-off-ve të Conference League hedhur në në Nion (Zvicrër).

Ndeshjet e 1/16:

Karabak- Gent

Trabzonspor-Bazel

Lacio-Kluzh

Bodo/Glimt-Leh Poznan

Braga-Fiorentina

AEK Larnaka-Dnipro-1

Sherif Tiraspol-Partizan

Ludogortes-Anderleht

Datat:

Play-off-et për fazën eliminatore: 16 dhe 23 shkurt 2023

Raundi i 16: 9 dhe 16 Mars 2023

Çerekfinalet: 13 dhe 20 Prill 2023

Gjysmëfinalet: 11 dhe 18

Finalja 2 maj 2023 në Eden Prague Arena (Republika Çeke)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!