Roma në Finlandë, Junajtid e Lacio…për formalitet

Pas ndeshjve të Ligës së Kampionëve, luajtur në dy ditë, sot me aktin e 5-të në grupe edhe Europa League. Emrat e mëdhenj në kompeticionin e dytë më të madh të UEFA-s nuk mungojnë.

Programi për sot parashikon duele në orën 18:45 dhe 21:00.

Ndeshjet sot:

18:45

AEK Larnaka – Dinamo Kiev 

Fenerbahçe – Rëne

Lacio – Midytland 

Ludogorets – Betis

Malmo – RU Xhilosë

PSV – Arsenal

Union Berlin – Sporting Braga 

Zyrih – Bodo/Glimt

21:00

Crvena Zvezda – Trabzonspor

Ferencvarosh – Monako 

Frajburg – Olimpiakos 

HJK Helsinki – Roma

Mançester Junajtid – Sherif Tiraspol

Nantë – Karabag

Omonia – Sociedad

Shturm Graz – Fejnord/Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!