Radha e Kukësit dhe Teutës, e Para nis nga Lushnja

Java e shtatë Abissnet Superiore pasi la prapa 3 sfidat e së premtes do të shohë sot në fushë dy çifte. Në “Kukës Arena’, vendasit e Enkeleid Dobit presin Bylisin ndërsa në Kamëz, Kastrioti ka në radhë ndeshjen me Teutën.

Të dyja këto takime kanë si start orën 15:00. Në Kukës do të gjykojë Andi Koçi ndërsa takimin Kastrioti- Teuta e drejton Olison Yzeiraj.

Abissnet Superiore, java e 7-të sot:

15:00

Kukësi- Bylis

Kastrioti-Teuta

Ndërkohë java e pestë e Kategorisë së Parë do të vijë sot me 6-të takime. Hap ditën dueli në “Roza Haxhiu” ndërmjet Lushnjes dhe Flamurtarit (12:30) dhe mbyll takimi i Korçës mes Skënderbeut dhe Burrelit (17:00).

Në Kategorinë e Parë sot:

12:30

Lushnja- Flamurtari

15:00

Turbina- Luzi 2008

Besa- Korabi (në Peqin)

Tërbuni- Apolonia

Oriku- Tomori (në Fier)

17:00

Skënderbeu-Burreli/Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!