I fundit në renditje, rinovon trajneri

Pesë humbje radhazi dhe vendi i fundit në klasifikim, ekipi i ngjitur këtë sezon në Premier League i zgjat kontratën trajnerit uellsian.

Notingem Forest, pavarësisht situatës së vështirë të renditjes dhe fillimit nën pritshmëritë e sezonit, zgjedh t’i besojë Stiv Kuper-it.

Klubi anglez njoftoi më herët se kishte rinovuar kontratën e trajnerit nga Uellsi deri në vitin 2025.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!