Apolonia-Lushnja derbi rajonal, Skënderbeu viziton…

Pesë ndeshje sot në Kategori të Parë. Flamurtari- Besa hap ditën me perballjen e parashikuar në stadiumin ‘Flamurtari’ me start orën 12:30. Ndjekin për javën e katërt, 4 duelet e tjera të programuara në orën 15:00.

Spikat derbi i Myzeqesë ndërmjet Apolonisë dhe Lushnjës i cili do të zhvillohet në “Loni Papuçiu”. Me interes edhe dalja e radhës e Skënderbeut teksa sot do ndeshet me debutuesit e Luzi 2008 në Shijak.

Në Peshkopi, Korabi pret Turbinën ndërsa një tjetër derbi duket ai i programuar në stadiumin e Lezhës teksa Besëlidhja takohet me Tërbunin e Pukës.

Pogrami i javës së 4-ët në Kategori të Parë:

12:30

Flamurtari-Besa

15:00

Korabi-Turbina

Besëlidhja-Tërbuni

Apolonia- Lushnja

Luzi 2008- Skënderbeu (në Shijak)

Të dielën:

Tomori- Dinamo 12:30

Burreli-Oriku 15:00/Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!