Merr fund makthi, Kieza rikthehet te Juve

Tifozët e Juventusit mund ta shënojnë këtë datë në kalendarin e tyre: të martën 25 tetor. Bardhezinjtë do të jenë në fushë në Lisbonë me Benfikën.

Në një ndeshje që mund të shënojë pikën e kthesës të rrugëtimit në Ligën e Kampionëve dhe lajmi i madh – shkruan La Gazzetta dello Sport sot – është se për herë të parë Federiko Kieza mund të shihet në fushë me pjesën tjetër të skuadrës.

Por jo vetëm mesfushori sulmues i cili rikthehet në ditëlindjen e tij të lindjes por dhe Pol Pogba. Janë lajmet që vijnë nga Kontinasa më në fund ngjallin optimizëm për të dy lojtarët e shkëlqyer të lënduar në në të sjkuarën./Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!