Liga e Europës/ Në fushë Junajtid, Arsenal, Roma…

Europa League ngre sot siparin e fazës së grupeve. Me start në oraret 18:45 dhe 21:00, shumë skuadra zbresin sot në fushë përfshirë dhe Arsenalin, Romën, Mançester Junajtid apo Lacion.

Ndeshjet dhe oraret:

Grupi A
Zyrih – Arsenal 18:45
PSV – Bodo/Glimt 18:45

Grupi B
Larnaka – Renë 18:45
Fenerbahçe – Dinamo Kiev 18:45

Grupi C
Helsinki – Real Betis 18:45
Ludogorets – Roma 18:45

Grupi D
Malmo – Braga 18:45
Union Berlin – ST.Gilloise 18:45

Grupi E
Mançester Junajtid – Real Sociedad 21:00
Omonia Nikozia – Sherif Tiraspol 21:00

Grupi F
Lacio – Fejnord 21:00
Shturm Graz – Midtjylland 21:00

Grupi G
Frajburg – Karabak 21:00
Nantë – Olimpiakos 21:00

Grupi H
Ferencvarosh – Trabzonspor 21:00
Crvena Zvezda – Monako 21:00

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!