Shorti i plotë i Grupeve të Champions

Pas shortit dhe vendosjes në grupe teksa UEFA në 25 gusht, nga Stambolli, përcaktoi “pazëllin” e ri me 32 skuadrat më të mira në Europë, sot institucioni qëndror në kontinent, ka publikuar datat dhe oraret përkatëse të tyre.

Do të nisë me 6 shtator Dinamo Zagreb- Çelsi e Dortmund- Kopenhagë në 18:45 për të ecur në mbrëmje (21:00) me supersfidën PSG- Juventus por dhe takime të tjera.

Kalendari i plotë:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!