Europa League, ndeshjet e kthimit

Europa League dhe Conference League sot në ndeshjet e kthimit të turit të tretë.

Europa League ora 18-21:00 (në kllapa të vajtjes)

HJK Helsinki -Maribor (2-0)

Zyrih-Lifield (2-0)

Slovaçko-Fenerbahçe (0-3)

Dundelanzh-Malmo (0-3)

Slovan Bratislavë-Olimpiakos (1-1)

Partizan Beograd-AEK Laranka (1-2)

Shkupi-Shamrok Rovers 1-2 (1-3) *Luajtur të martën/Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!