Dede te Dinamo, Alcani në Pukë

Dinamo ka zgjedhur Nevil Deden për projektin e kthimit nga Kategoria e Parë në Superiore.

Pasi mohuan pak ditë më parë lajmin sot uduket se të gjithë presin zyrtarizimin e marrëveshjes me ish trajnerin e Erzenit. Lajmin e ka konfirmuar vetë presidenti i bluve, Adrian Bardhi në një intervistë për “Panorama Sport”.

“Nevil Dede është trajneri i ri i Dinamos. Kjo është zgjedhja jonë për stolin e skuadrës dhe prezantimi do të bëhet këto ditë”.

Ndërkaq trajneri lezhjan Alert Alcani nga Burreli shkon te Tërbuni.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!