Lëviz Flamurtari, dy goditje në një ditë

Flamurtari duket se e ka seriozisht. I kthyer nga niveli i tretë i futbollit shqiptar, kuqezinjtë ka objektiv kryesor rikthimin në elitë.

Sot klubi i famshëm vlonjat ka zyrtarizuar trajnerin e ri dhe formalizuar zyrtarisht afrimin e Sokol Nezirit si përforcim i grupit të futbollistëve.

Njoftimi i Flamurtarit:

“Zyrtare :Dritan Resuli eshte zyrtarisht trajneri i Flamurtari Football Club per sezonin futbollistik 2022 – 2023. Prezantimi i trajnerit u be nga drejtori sportiv Ardian Ciruna”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!