Vitsel, gati të shkojë te Atletiko

Ai nuk është shqiptar por në foton që shoqëron materialin duket se përdor “Shqiponjën”, simbolin e madh të të gjithë shqiptarëve anembanë botës.

Goditje efikase në mesfushë për Atletiko Madrid. Siç raportohet nga disa media spanjolle, përfshirë dhe Mundo Deportivo, Aksel Vitsel është gati të zbresë në ish ‘Vanda Metropolitano’ për të qenë në dispozicion të trajneit Diego Simeone.

Më 30 qershor belgu do të lirohet nga Borusia Dortmund dhe do të fluturojë për në Spanjë për të nënshkruar një kontratë të re me Colchoneros.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!