Salah mesazh Manesë: Do na mungosh të gjithëve

Mohamed Salah i kushtoi një status mbushur me respekt ish shokut të tij të skuadrës Sadio Mane. Senegalezi u transferua te Bajern Mynih për 41 milion euro ndërsa po sot drejt sulmuesit më të ri Bajernit vështuan urimet.

Mes tyre dhe egjiptiani i cili shkroi në Twitter:

“Ishte një udhëtim i mirë! Faleminderit për të gjitha momentet e mira dhe ju uroj gjithë të mirat në aventurën tuaj të re! Do të na mungosh të gjithëve” shkruante egjiptiani i cili duket se do të qëndrojë gjatë te Liverpul.

Dy sulmuesit ndanë 5 sezone te Liverpul, duke fituar një Ligë të Kampionëve, një Superkupë UEFA, një Kupë të Botës për Klube, një Premier League, një Kupë FA dhe një Kupë Carabao.

Immagine

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!