Fangaj, përforcimi i Egnatias

Egnatia vijon me përforcimet ndërsa të hënën klubi zyrtarizoi mbrojtësin Fangaj dhe mesfushorin beratas Hyseni.

Njoftimet:

Klub Futboll Egnatia njofton se ka arritur të nënshkruaj kontratë 2 vjeçare me mbrojtësin e djathtë Abdurrahman Fangaj.Shkodrani vjen pas dy sezone me skuadrën e Vllaznise në Abissnet Superliga, pritet të jetë një vlerë e shtuar për ekipin tonë.

Klub Futboll Egnatia njofton se ka arritur të nënshkruaj për 3 vite mesfushorin Erald Hyseni.Beratasi pasi ka kryer vizitat mjekësore ka firmosur kontratën në prani të presidentit Agim Demrozi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!