U largua nga Laçi, Shehu: Ndjej vetëm falenderime

Nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram, mesfushori 23-vjeçar njoftoi se e ka mbyllur përvojën me ekipin bardhezi.

Shehu pritet të prezantohet në Poloni te skuadra Vidzev Lodz e cila veç mesfushorit po tenton edhe sulmuesin e Tiranës Taulant Seferin.

Mesazhi i Shehut:

“Dua t’ju njoftoj se nga ky moment nuk do të jem më pjesë e skuadrës së KF Laçit. Fjalët nuk do të jenë kurrë të mjaftueshme për të përshkruar atë çfarë kam kaluar këto 3 vite.

Çfarë ndiej në këto momente janë vetëm falënderime dhe mirënjohje për çdo njeri me të cilin kam punuar nga dita e parë deri më tani.

Dua të falënderoj drejtuesit e klubit, veçanërisht Presidentin e Ekipit, gjithashtu falënderoj çdo trajner me të cilin kam punuar gjatë këtyre viteve, së bashku me stafet e tyre, që më kanë ndihmuar të përmirësohem çdo ditë dhe të jem ky që jam sot.

Falënderoj shokët e skuadrës me të cilët kam kaluar 3 vitë të paharrueshme dhe momente fantastike.

Gjithashtu, falënderoj tifozët laçianë që na kanë mbështetur dhe kanë qenë gjithmonë aty sa herë ekipi ka pasur nevojë.

FALEMINDERIT KF LACI,

Juljan Shehu.”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!