Munishi kap timonin e Prishtinës

Pas aventurës me Ballkanin dhe Gjilanin, dy ekipe me të cilat iu afrua ndjeshëm titullit kampion në Kosovë, Ismet Munishi trajner, mbërrin te ekipi i Prishtinës.

Në fakt trajneri Ismet Munishi e kishte konfirmuar më herët se do të jetë trajneri i ri i Prishtinës. Përmes rrjetit social të tij “Facebook”, Munishi kishte përditësuar foton e tij të profilit, ku e kishte vendosur emblemën e tifo-grupit “Plisat”.

Ndërkaq në faqene saj zyrtare prishina përmes një vidoje ka raportuar akordin e ri me ish futbollistin e Besës së Kavajës dhe Laçit. 47 vjeçari ka drejtuar thuajse gjysmën e skuadrave në Kosovë./Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!