Formacioni më i mirë, Real me 3 futbollistë

Menjëherë pas triumfit të Realit ndaj Liverpul 1-0 në finalen e Parisit, UEFA ka publikuar formacionin e sezonit në Championsin e sapombyllur.

Kampioni më i ri, Reali, përfaqësohet me Kurtois, Benzema dhe Militao, Mançester Siti me Kanselo e Mahrez, Liverpul me Salah, Ajaks me Haller, Bajern me Sane dhe Levandovski,.

Ndërkaq mbyllin dy spanjollet Vijareal me Danjuma dhe Atletiko Madrid me Renildo.

Immagine

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!