Korabi apo Apolonia? Mësohet sot në ‘Niko Dovana’

Sot në ‘Niko Dovana’ me start orën 17:00, do të zhvillohet finalja e fazës play off në Kategori të Parë mes Korabit dhe Apolonisë së Fierit.

Të dyja skuadrat erdh[n në këtë fazë ndërsa eleminian përkatësisht Tomorin dhe Tërbunin në shifra 1-0.

Fituesi i këtij takimi do të marrë autorësinë e një ndeshje finaljeje me Egnatian e Rrogozhinës e cila u rendit e 8-ta e Superiores.

Takimi i vetëm që prodhon dhe biletën e fundit për edicionin e ardhëshëm 2022-23 në Abissnet Superiore, do të zhvillohet në Rrogozhinë.

Ndërkohë dy klubet Korabi dhe Apolonia kanë njoftuar në rrjete për mbështetje maksimale e transposrt të tifozerisë falas.

Potrebbe essere un'immagine raffigurante 1 persona, attività all'aperto e testo
Potrebbe essere un'immagine raffigurante il seguente testo "BASHKIA E FIERIT PER FINALEN E PLAY-OFF-IT APOLONIA-KORABI, E CILA DO Të LUHET NỀ DURRES MẼ 23 MAJ NỀ OREN 17:00, DO Të SIGUROJE TRANSPORTIN PER TIFOZET. NISJA DO Të BeHeT NỀ OREN 14:00, PARA BASHKISE. 1|.II FXAPOLONA houl FIER FIER1925 1925"

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!