Roma viziton Torinon, Reali në festë

Torino-Roma në Seria A dhe Real Madrid-Betis e Vajekno- Levante janë ndeshjet e otme të rëndsishme në kampionatet elitre.

Në Torino, Roma për të zhvilluar ndeshjen e fundit përpara se të marrë rrugën e Tiranës për të luajtur finalen e 25 majit me Fejnord. Ky takim me mjaft rëndësi për ekipin e Murinjos pasi Roma duhet të mbrojë në dy javët e fundit zonën e Europa League në Seria A.

Në Spanjë vetëm Betis është i interesuar për pikë në javën e fundit. Ata do të ndeshen me Realin i cili feston titullin kampion të 35.

Sot në 21:00

Torino-Roma

Real Madrid-Betis

Vajekano- Levante

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!