Ikën Plori, Vllaznia i beson Josës

Lajmi i së dilelës në mbrëmje ishte shkarkimi dhe emërimi i trajnerit të Vllaznisë së Shkodrës. Klubi në pak kohë ka zyrtarizuar në kalanet e tij zyrtarë lëvizjet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!