Juventus-ADIDAS prezanton uniformat e reja

Juventus pasi mbylli pa asnjë trofe edicionin futbollitik 2021-22 po mendon me shpejtësi të nisë nga puna për tu rikthyer në majë.

Humbja në finale të Kupës me Interin ka shokuar të gjithë te kampin e tyre. Gjithësesi, bardhezinjtë pasi kanë nisur me problemet në fushë (futbollistët) te trajneri Alegri dhe përgjigja që pritet të marrë “bomba” e Nedved (tha të enjtën se lojtarë dhe trajneri Alegri nuk janë në lartësi) po tentojnë të ringrihen.

Sot në Twitter, klubi i presidentit Anjeli është shfaqur me uniformën e re të sezonit 2022-23.

Dizanji në dukje vjen nga origjinali por sponsori ADIADS ka menduar të shtojë elementë që vijnë jo vetëm nga tradicionalja por dhe nga ata që ndeshen në impiantine ri të Juves.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!