Dinamo largon Devollin, Vanoli prezantimi nesër

Rodolfo Vanoli, i përfolur kohët e fundit për afrimin e tij te Dinamo, do të jetë më në fund emri i ri zyrtar i pankinës së Dinamos.

Italiani 59 vjeçar më së shumti ka trajnuar ekipe në Slloveni si Koperin dhe Olimpija Ljubljanën. Madje me këtë të fundit ka fituar edhe kampionatin slloven në 2016-ën.

Sot klubi ka njoftuar shkarkimin e Bledar Devollit i cili në 5 javë mori vetëm një fitore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!