Rikthehen ndeshjet e mëdha kontinentale

Fundjava futbollistike merr vemendje maksimale në Europë. Kampionate si Premier League, La Liga, Bundesliga dhe Seria A, pasi hoqën nga supet (skuadrat e impenjuara) kompeticionet e UEFA-s në mesjavë, rikthehen në fushë për sfidat e tyre impenjative.

Programi për sot:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!