Koha nuk pret, Europa e gjitha në fushë…

Do të luhet thuajse në të gjitha kampionatet elitare të kontinentit europian. Premier League, Bundesliga, La Liga dhe Seria A të imenjuara me shumë ndeshje kalendarike.

Sauthempton- Siti, Atletiko Madrid- Valencia, Lacio- Atalanta disa nga ndeshjet kryesore sot.

Programi:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!