Sot ndeshjet pikante, Magath, pritet firma me Kosovën

FFK në tratativa të avancuara me Feliks Magath, presidenti Agim Ademi gjëndet në Gjermani për të konkluduar me akordin mes palëve.

Në futbollin e luajtur sot veçohen:

Dy ndeshje të prapambetura në Premier League:

Lieçester- Totenhem (20:30), Brentford- Mançester Junajtid 21:00)

La Liga vjen me Selta Vigo- Osasuna (19:00) dhe Valencia- Sevilja (21:30). Në 21:00, për Kupën e Mbretit, Sociedad- Atletiko Madrid.

Tri takime në orën 19:00 në Ligë 1 (Francë ora 19:00).

Gjermania dhe Italia të impenjuara me Kupat respektive. Te fqinjët e Shqipërisë janë dy përballjet Sauolo- Kaljari 17:30) dhe Inter- Empoli (21:00)

Kupa e Kombëve të Afrkës

Guinea- Bisau- Nigeri, Egjipt- Sudan, dy ndeshjet e Grupit D në 20:00. /Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!