Shorti/ Nioni prodhon Mesi- Ronaldo

Mesi- Ronaldo sërish në një duel mes tyre. Këtë radhë jo me fanellën e Barcelonës dhe Realit por të PSG-së dhe Junajtid. I ka vënë përballë shorti i sotëm i Ligës së Kampionëve faza 1/8-ve, finalja e së cilës do të luhet në Shën Petersburg (Rusi)

Interi dhe Juventusi, me fat në kët tur teksa skuadra zikaltër ka gjetur Ajaksin dhe skuadra bardhezi, ekipin e Sportingut të Lisbonës. Mançester Siti do të përballet me Vijarealin ndërsa Reali ndaj Benfikës.

Çelsi peshkon Lilën e Ligë1 kurse Liverpuli do të sfidojë ekipin austriak të Salcburgut.

Shorti për 1/8 e Champions League:

Benfika-Real Madrid

Atletiko Madrid-Bajern Mynih

Salzburg-Liverpul

Inter-Ajaks

Sporting-Juventus

Çelsi- Lilë /Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!