AS: Jetë a vdekje, te Benfika, Zhezus pas ‘murit’

‘AS’, referuar ndeshjeve të fundit në Champions të Vijareal, Atletikos, Barçës dhe Seviljes del me titullin: ‘Jetë a vdekje’.

Ndërkohë Record në Portugali e ka me trajnerin e Befikës, Zhorge Zhezus teksa pas humbjes në derbi me Sportingun 1-3 ka përfunduar mes kritikave.

‘QS’ shkruan se gara e Formula 1 është përfshirë nga kaosi (referuar garës në pistën e djeshme në Jedah)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!