Totenhemin e shkund Mura, Roma largon krizën me poker

Liga e Konferencës në javën e parafundit të saj në grupe prodhoi disa rezultate interesante por ajo e luajtur mes Murës dhe Totenhemit të Antonio Kontes në Maribor, ka bërë që klubi anglez të minimizojë në maksimum shanset për kualifikim në Grupin G.

Roma e kthen në festival golash me ukrainasit e Zorjas (4-0). Në fushë Marash Kumbulla.

Shifrat e mbrëmjes në CL:

Flora Talin- Partizani B 1-0

Kairat Almati-Bazel 2-3

HJK Helsinki- Alashkert 1-0

Slavia Pragë- Fejnord 2-2

Makabi Haifa- Union Berlin 0-1

Slovan-PAOK 0-0

Linkoln-Kopenhagë 0-4

Renës-Viteshë 3-3

Mura- Totenhem 2-1

Karabak- Omonia Nikozia 2-2

Makabi Tel Aviv- LASK 0-1

Anorthosis- Gent 1-0

Roma- Zorja 4-0

Bodo / Glimt- CSKA Sofje 2-0

Jablonec- AZ Alkmar 1-1

Randers- Kluzh 2-1

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!