Gallatasaraji dërrmon Marsejën, Europa League pa blofe

Europa League, faza e grupeve luajti sot ndeshjet 5- ta. Te Lacio u akativizuan shqiptarët Strakosha dhe Hysaj ndërsa te Legia, Muçi dhe Çelhaka i cili u hodh në fushë në të 71′.

Shifrat sot:

Midtjyland-Braga 3-2

Crvena Zvezda- Ludogorets 1-0

Gallatasaraji- Marsejë 4-2

Lokomotiva Moskë- Lacio 0-3

Leverkusen- Selltik 3-2

Betis- Ferencvarosh 2-0

Dinamo Zagreb- Genk 1-1

Rapid Vienë- Uest Hem 0-2

Rejnxhers- Sparta Pragë 2-0

Brondby- Lion 1-3

PSV- Sturm Grac 2-0

Monako- Sociedad 2-1

Lieçester- Legia Varshavë 3-1

Olimpiakos- Fenerbaçe 1-0

Eintraht- Antverp 2-2

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!