Europa League, shqiptarët në fushë

Europa League, faza e grupeve ndeshjet 5 ta. Kalojnë dy të parat, e treta në Conference League. Evidentohen disa futbollistë shqiptarë te Lacio dhe te Legia me mundësi aktivizimi.

Programi sot:

18:45

Midtjyland-Braga

Crvena Zvezda- Ludogorets

Gallatasaraji- Marsejë

Lokomotiva Moskë- Lacio

Leverkusen- Selltik

Betis- Ferencvarosh

Dinamo Zagreb- Genk

Rapid Vienë- Uest Hem

21:00

Rejnxhers- Sparta Pragë

Brondby- Lion

PSV- Sturm Grac

Monako- Sociedad

Lieçester- Legia Varshavë

Olimpiakos- Fenerbaçe

Eintraht- Antverp

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!