Inferiorët në fushë, spikat Erzeni- Burreli

Erga Kenga

Kategori e Parë luan sot javën e dhjetë të saj. Sikundër është njoftuar nga Sektori i Garave, orari sot kushtëzuar nga ora dimrore do të jetë në 13:30 ndërsa tri duele do zhvillohen larg skuadrave që kalendari i njeh pritës.

Ndërkaq situata vijon të jetë e tillë. Bylis i pandalshëm me 9 fitore në 9 javë për 27 pikë të plota. Sot në Peqin me Shumbinin vendas.

Erzeni i dyti për shkak të rikonstruksioit të impaintit të tij do presë Burrelin në ‘Elbasan Arena’

Lushnja pret Korabin i cili javët e fundit ka bërë një progres të dukshëm. Tërbuni- Besa dhe Vora- Pogradeci me shumë të panjohura.

Java e 10-të- Kategoria e Parë:

13:30

Tomori- Butrinti

Apolonia- Turbina

Shkumbini- Bylis

Maliqi-Besëlidhja (në Bilisht)

Tërbuni- Besa

Lushnja- Korabi

Vora-Pogradeci (në Pezë)

Erzeni- Burreli (në Elbasan Arena)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!